Ev Taşıma Nasıl Yapılır? Ücreti Ne Kadardır?

birevim faizsiz kredi

2019 yılı başlangıcında her ne kadar faiz oranları bir hayli artsa bile yıl sonuna doğru düşen faiz oranları sayesinde pek çok insan ev satın almayı tercih etti ve buda takdir edersiniz ki nakliyat sektörüne de hareketlilik getirdi. İster kiracı olarak yeni bir eve çıkın isterseniz de ev satın alıp taşının fark etmeksizin taşınma işlemi amatörlerle yapıldığında ciddi sıkıntılar teşkil edebilir. Eşyaların cinsine uygun şekilde paketlenmesi, zarar görmeden nakliye aracına yüklenmesi ve boşaltılması gibi işlemler kesinlikle uzman kişiler tarafından üstlenilmelidir. Peki, Ev Taşıma Nasıl Yapılır? Ücreti Ne Kadardır? Öncelikle taşınmak isteyen kişiler mutlaka taşınma bütçesi oluşturmalı ve sonradan zor durumda kalmamalıdırlar.

Bununla birlikte çalışılacak nakliyat firmasıyla kesinlikle sözleşme yapılması gerekir. Çünkü birçok nakliye firması tek kamyon yeterli diyerek verdiği fiyatı sonrasında eşyalarınız bir kamyona sığmıyor gerekçesiyle fiyat artışında bulunmaktadır. Buda kişileri olumsuz yönde etkileyecek bir sıkıntı olduğundan ötürü ev taşıma esnasında herhangi bir problemle uğraşmamak adına en baştan sözleşme yapılması önemlidir diyebiliriz. Bunun dışında Ev Taşıma Nakliyat Ücretleri için bulunduğunuz daire katı, oda sayısı, eşyanın taşınacağı mesafe gibi unsurlardan ötürü nakliye fiyatları değişkenlik göstermektedir. Yani aynı semtte 3+1 daire 1500tl gibi bir hizmet bedeli karşılığında taşınırken, aynı daire farklı bir semtte taşınır ise nakliye fiyatı 2000-3000tl gibi bir rakama dönüşebilir.

Ayrıca şehirlerarası ev taşıma nakliye ücreti daha yüksek rakamları içerir. Önemli bir başka husus ise eşyalarınızı emanet edeceğiniz Evden Eve Nakliyat firmasının K3 yetki belgesinin olup olmadığını sorgulamaktır. Gerekli tüm evraklara sahip ve talep edildiğinde hijyenik koşullarda paketleme, söküm, kurulum ve montaj yapabilecek bir ekip, her daim sizlerin menfaatine sonuçlanacak işe imza atacaktır. Bu nedenle önceliğiniz ihtiyaçlarınızı belirlemek, bütçe hazırlamak ve sonrasında işinin ehli bir nakliyat firmasıyla anlaşarak hiç yorulmadan yeni yaşama alanınıza geçmek olmalıdır. Aksi takdirde çeşitli olumsuzluklarla sonuçlanan taşınma hikayesi olanlardan birinin de sizler olacağını bilmeli, nakliye firma seçiminde titiz davranmanız gerektiğini belirtmek isteriz.

birevim

Leave a Comment

nineteen + eighteen =