xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
Anasayfa / Blog / İş Bankası Kart Şifresi Alma

İş Bankası Kart Şifresi Alma

İş Bankası; Türkiye’de kurulan ilk özel banka olmasından dolayı önem taşımaktadır. 1924 yılından bu yana hizmet vermektedir. Mustafa Kemal Atatürk’ün isteği ile kurulan bankanın günümüzde de vermiş olduğu hizmetlerini geliştirerek müşteri memnuniyetini sağladığını söyleyebiliriz. İş Bankası; ihtiyaç, konut ve taşıt kredilerinin yanı sıra ticari kredi kullanılması noktasında da hizmet sunmaktadır. Buna ek olarak, İş Bankası’nın maaş müşterilerinin sayısı da bir hayli fazladır. Bu noktada, yeni bir bankamatik kartı alanların ilk olarak bir banka şifresi oluşturması gerekir. İş Bankası kart şifresi yolları sayesinde en kısa sürede bahsettiğimiz şifreyi alabilirsiniz.

birevim-tasarruf-reklam

İş Bankası’ndan Nasıl Kart Şifresi Alınabilir?

İş Bankası kart şifresi alma yolları denildiği zaman akla üç farklı yöntem gelir. İsteyenler, İş Bankası müşteri hizmetlerini arayabilirler. Bunun yanı sıra, sms ile de kart şifresi almak mümkündür. Sonuç olarak, en kısa sürede İş Bankası kart şifresi edinilerek kullanılmaya başlanabilir.

İş Bankası kartı eline ulaşanların güvenlik tedbirleri kapsamında en kısa sürede yeni bir şifre edinmesi gerekli olmaktadır. Bu şifrenin size özel olması zorunludur. Edinmiş olduğunuz şifreyi banka çalışanları da dahil olmak üzere kimseyle paylaşmamalısınız. Buna ek olarak, kartı almanız ile beraber size verilen şifreyi en kısa sürede değiştirmelisiniz. Bu noktada, geçici şifre almanız ile beraber İş Bankası ATM’lerine gidip kartınızı takmalı ve şifre değiştirme ekranından geçici şifrenizi değiştirmelisiniz. Geçici şifre almak için aşağıdaki süreci takip etmeniz gerekir.

  • İlk olarak, sms ile geçici şifre almanızın mümkün olduğunu ifade etmeliyiz. Bu noktada, SIFRE, kart numarasının son dört hanesi, doğum yeri, kartın arkasında bulunan güvenlik kodunun ilk iki hanesi; aralarında boşluk olacak şekilde yazılmalı ve ardından 4402’ye gönderilmelidir.
  • İkinci olarak, İş Bankası müşteri hizmetlerini arayarak da geçici şifre alabilirsiniz. Yukarıda da belirttiğimiz üzere İş Bankası müşteri hizmetleri numarası olan 0850 724 0 724’ü arayarak geçici şifre talebinde bulunabilirsiniz. Şifre talebinde bulunmanız ile beraber bankada kayıtlı olan cep telefonu numaranıza yalnızca birkaç dakika içerisinde geçici şifreniz gelecektir.

Sonuç olarak, yukarıdaki şifre alma yöntemlerini kullanarak en kısa sürede İş Bankası kart şifresi alma işlemlerini tamamlamış olursunuz. Bu noktada, kartınıza geçici şifre oluşturmanız ile beraber söz konusu şifre sms ile gönderilmektedir. Bu şifre ile ATM cihazına giriş yapmalı ve geçici şifrenizi güvenlik dolayısıyla en kısa sürede değiştirmelisiniz.

Tüm bunlara ek olarak, istediğiniz takdirde bireysel internet bankacılığını da kullanabilirsiniz. Anında şifre ile en kısa sürede şifre alabilirsiniz. Fakat, bu yöntem ile şifre alamadığınız takdirde 0850 724 0 724 numarasını aramalı ve sırasıyla 5.1.1 tuşladıktan sonra müşteri şifresi alma menüsünden geçici şifrenizi almalısınız. Buna ek olarak, istediğiniz zaman söz konusu yöntem ile şifrenizi değiştirme şansınız da vardır.

birevim-sabit-reklam

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tasarruf Finansman Sözleşmesi Nedir?

Müşteri ya da danışmana konut veya araç alımı konusunda finansman elde etme hakkı veren, faizsiz …

2 yorum

  1. İş Bankası belki de kart şifresi belirleme konusunda en kolaylık sağlayan bankadır diyebilirim diğer bankalar çok uğraştırıyor

  2. İş Bankası için kart şifresi mobil uygulamadan çok kolay oluşturabilmemiz gerçekten çok iyi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

1xbet mobil