Mersin Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim faizsiz kredi

Neredeyse her yaştan insanın ev almak için hevesli olduğu bilinmektedir. Ancak, iş imkanlarının azaldığı ve maaşların düştüğü bir ortamda ev almak zannedildiğinden daha zordur. Elinde yeterli birikimi olmayan insanların ev almak için konut kredisi çekmeyi tercih ettiği bilinmektedir. Konut kredisi; satın alınmak istenilen evin değerinin en çok %75’i için verilmektedir. Bir başka deyişle, geri kalan yüzde 20’lik veya 25’lik kısmın tüketici tarafından peşinat olarak ödenmesi gerekir. Bunun yanı sıra, konut kredisi; hem özel hem de kamu bankaları tarafından belirli bir faiz oranıyla beraber sunulmaktadır. Bu yüzden, toplam ödeme tutarının kullanılan kredinin neredeyse iki katından bile daha fazla olduğu bilinmektedir.

Konut kredisi kullanmanın farklı dezavantajları da bulunmaktadır. Kredi; satın alınmak istenilen evin ipotek altına alınması şartıyla verilmektedir. Tüketici; bankaya olan aylık taksit ödemelerini düzenli olarak yapmadığı ve aksattığı takdirde söz konusu eve banka tarafından el konmaktadır. Sonuç olarak, konut kredisi; birçok tüketici için risklidir. Ayrıca, faizin haram olduğu düşüncesiyle konut kredisi almaktan kaçınan tüketiciler de bulunmaktadır.

Siz de konut kredisi almak istemiyorsanız ve Mersin kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı için arayış içerisindeyseniz vakit kaybetmeden Birevim ile irtibat kurmalısınız.

Birevim Tüketicilere Neler Sunuyor?

Birevim’de her şeyden önce tüketicileri zora sokan faiz, ara ödeme ve kira yardımı bulunmamaktadır. Peşinat zorunluluğunun da olmadığını ifade etmeliyiz. Ancak, isteyen tüketiciler peşinat ödemesi yapabilirler. Bu sayede, ödemeleri erkenden bitecektir. Yüksek taksitlerin olmaması; Birevim’i farklı kılan detaylardan yalnızca birisidir. Tüketiciler; aylık ödeyecekleri taksit miktarına uygun ödeme gruplarına katılırlar. 60 kişilikten başlayarak 480 kişiliğe kadar uzanan gruplar vardır. Bu gruplardaki kişi sayısı; aslında vade süresini temsil etmektedir. Buna ek olarak, birçok tüketiciye ek maliyet getiren kira yardımının da olmadığını ifade etmeliyiz. Birevim sayesinde tüketiciler satın almak istedikleri evin değeri ne ise yalnızca o bedeli ödeme şansına sahip olurlar.

Birevim sayesinde Türkiye’nin her bir köşesinden ev sahibi olmak mümkündür. Mersin kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı sunan Birevim; bir tüketicinin nerede yaşadığından bağımsız olarak Türkiye’nin her yerinden ev almasını mümkün kılmaktadır. Bir başka deyişle, Mersin’de yaşayan bir tüketici şartlar uygun olduğu takdirde İstanbul’dan ev alabilir.

Birevim Neden Bu Kadar Çok Tercih Ediliyor?

Birevim sayesinde tüketicilerin evlerini çok daha ucuza mal etmesi mümkündür. Konut kredisi başta olmak üzere diğer taksitli ev alma yöntemlerine göre çok daha düşük maliyetle ev satın alınmaktadır. Birevim dünyasında her tüketici ödeyeceği aylık taksit tutarını kendisi belirlemektedir. Bunun yanı sıra, ödemelerde zorluk yaşayan tüketiciler için birtakım çözüm önerileri sunulmaktadır. Ödeme durdurma sayesinde konut kredisinde olduğu gibi tüketicilerin evlerinin risk altına girmesi durumları söz konusu bile olmaz.

birevim

4 Comments

Leave a Comment

12 − eleven =