Nevşehir Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim faizsiz kredi

Kredisiz ve taksitle ev almak; size bir ütopya gibi gelebilir. Konut kredisi başta olmak üzere ev almak isteyenlere sunulan finansal seçeneklerin şartları her geçen gün daha ağır hale gelmektedir. Tüketicinin konut kredisi alması için her şeyden önce kredi notunun yüksek olması gerekir. Bir başka deyişle, tüketicinin kredi ve kredi kartı ödemelerini zamanında yapıyor olması şarttır. Ancak, Türkiye’deki tüketicilerin birçoğunun bankalarla ödeme konusunda sıkıntı yaşadığı aşikardır. Bu yüzden, kredi notu yüksek tüketici bulmak pek mümkün değildir. Tüm bunların yanı sıra, dini sebeplerden dolayı faiz ile ödeme yapmak istemeyen tüketiciler de bulunmaktadır.

Yukarıdaki olumsuzluklar karşısında canınızın sıkılmasına gerek yok! Birevim; hayal ettiğiniz evi en uygun şartlarla almanızı sağlamaktadır. Nevşehir kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı sunan Birevim’in avantajlarına hayran kalacaksınız!

Birevim’den Kimler Faydalanabilir?

Birevim; birlikte tasarruf finansı yöntemini benimsemiştir. Bu yöntem tamamen Birevim’e özgüdür. Bireysel tasarruf yöntemi ile tüketicilerin zorlandığını fark eden Birevim; insan merkezli hizmet anlayışını benimseyerek tüketicilerin ev ve araba satın almasını daha kolay hale getirmiştir. Birevim sayesinde tüketiciler borçlanmadan gayrimenkul elde etme şansına sahip olurlar. Yalnızca küçük tasarruflarla değerli yatırımlar yapmak; Birevim organizasyonu dışında Türkiye’nin hiçbir kurumunda bulunmamaktadır. Sürdürülebilir tasarruf finansı kapsamında Türkiye’nin her şehrinden en kısa sürelerde ve en düşük maliyetlerde ev alınması sağlanmaktadır.

Tasarruf sahiplerinin bütçelerine uygun koşullarla ev sahibi olmasını sağlayan Birevim; aylık taksitlerin de tüketiciler tarafından belirlenmesini mümkün kılmaktadır. Birlikte tasarruf finansı; bireysel tasarrufların kitlesel bir fon gibi yönetilmesi ve tüketicilerin borçlanmadan ev ve araba sahibi olmasını sağlayan bir yöntem olarak göz doldurmaktadır. Birevim’in ne kadar avantajlı bir organizasyon olduğu ortada! Bu noktada, Birevim’e katılmak için herhangi bir ekstra özellik aranmıyor. 18 yaşından büyük olan her birey bu organizasyona katılabilir. Bunun yanı sıra, tüzel kişiler de Birevim sayesinde ev sahibi olabilirler.

Birevim’de Peşinat Verme Zorunluluğu Var Mı?

Birevim’i diğer organizasyonlardan ayıran en büyük özelliği peşinat ödenmesi noktasında olmaktadır. Konut kredisi alınsa dahi evin ekspertiz değerinin yüzde 20’lik veya 25’lik kısmının tüketici tarafından peşinat olarak ödenmesi şarttır. Ancak, Birevim’de peşinat ödeme zorunluluğu yoktur. Bilhassa konut değer endeksli tasarruf yönteminde tüketicilerin isteğe bağlı olarak peşinat ödeme imkanı dahi bulunmaz. Bunun yanı sıra, sıra tespitli ve serbest tasarruf yönteminde ise tüketiciler istedikleri takdirde peşinat ödeyebilirler. Ancak, tekrar hatırlatmamız gerekirse, hiçbir tüketicinin peşinat ödeme zorunluluğu yoktur. Tüm ödemeler tüketicinin isteğine göre şekillenmektedir.

Birevim organizasyonuna katılan tüketicilerin ödemelerini yapması için birden çok seçenek bulunmaktadır. Birevim’in banka hesaplarına aylık ödemeler yatırılabilir. Bunun yanı sıra, Android ve İos uygulamalarından kredi kartı ile ödeme yapılması da mümkündür.

birevim

6 Comments

  • Nevşehir taraflarında çok güzel konut projeleri var, krediye gerek olmadan ev sahibi olabilmek süper

  • Kredisiz faizsiz ev seçenekleri son zamanlarda çok popüler oldu gerçekten ve ciddi bir rağbet var bu sisteme 🙂

    • Merhaba Hakan Bey,
      Evin teslim tarihi sizin dahil olacağınız grubun çekilişi sonucu belli olacaktır.

Leave a Comment

15 − seven =