Sakarya Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim faizsiz kredi

Kendisine ait bir iş modeli ile yıllardan bu yana hizmet veren Birevim; bugüne kadar binlerce insanın ev sahibi olmasını sağlamıştır. Birlikte tasarruf finansı yöntemiyle ve insan merkezli hizmet anlayışıyla tüketicilerin başta ev olmak üzere diğer ihtiyaçlarını da karşılamaktadır. Bir başka deyişle, bireylere maddi konularda destek olmaktadır. Siz de Sakarya kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı için vakit kaybetmeden Birevim ile temas kurmalısınız.

Neden Birevim’i Tercih Etmeliyiz?

Birevim’i tercih etmek adına gerçekten çok fazla sebebiniz var! Her şeyden önce, konut kredisi alarak ev sahibi olmaya kıyasla daha avantajlı olduğunu söyleyebiliriz. Konut kredisi almak istiyorsanız her şeyden önce kredi notunuz yüksek olmalıdır. Orta seviyeli bir kredi notu dahi birçok bankadan geçer not almanıza imkan vermeyecektir. Bunun yanı sıra, konut kredisi; satın almak istediğiniz evin değerinin tamamı için verilmez. Yapılan ekspertiz işlemlerinin ardından evin değeri belirlenir. Konut kredisi ise evin değerinin yüzde 75 veya 80’lik kısmı için verilmektedir. Bir başka deyişle, geri kalan kısmı cebinizden ödemek zorundasınız.

Konut kredisi alsanız bile ödemelerde büyük ihtimalle güçlük çekersiniz. Çünkü, belirli bir faiz oranıyla beraber tüm ödemeleriniz hesaplanmaktadır. Bu yüzden, aldığınız kredi tutarının neredeyse iki katını geri ödemek zorunda kalırsınız. Bunun yanı sıra, ödemelerinizde birkaç ay gecikme yaşadığınız takdirde konut kredisi alma işlemleri sırasında ipotek konulan evinizin elinizden alınma ihtimali bulunmaktadır. Kısacası, konut kredisi ile ev almayı tercih ettiğiniz takdirde hem peşinat ödemek zorunda kalırsınız hem de ödemelerinizi günü gününe yapmaktan başka çareniz yoktur.

Birevim ise konut kredisinin aksine birçok avantaj sunmaktadır. Her şeyden önce, peşinat ödeme zorunluluğu yoktur. Evin değerinin tamamı için Birevim tarafından maddi destek sunulmaktadır. Bunun yanı sıra, faiz olmadığından dolayı evin değeri kadar geri ödeme yaparsınız. Birevim; yüzde yüz müşteri memnuniyetine dayanan bir organizasyondur. Ödemelerde güçlük yaşadığınız takdirde aylık taksitlerinizi erteleyebilirsiniz. İstediğiniz zaman taksit tutarlarını düşürebilirsiniz. Birevim’de tüketicilere maddi konularda hiçbir zorlama yapılmamaktadır.

Birevim ile Ev Sahibi Olmak Ne Kadar Sürer?

Birevim sayesinde ev sahibi olmak isteyenlerin bir diğer avantajı ise bu amaçlarına en kısa sürede ulaşmalarıdır. Konut kredisi ile evinizi hemen alabilirsiniz. Ancak, ödemeleriniz bitmeden evinize tam olarak sahip olmanız mümkün değildir. Yukarıda da anlattığımız üzere ödemelerinizi aksattığınız takdirde evinizin elinizden alınması riski bulunmaktadır.

Birevim ise çok daha avantajlı koşullarla ödeme yapmanızı mümkün kılmaktadır. Sıra tespitli tasarruf yönteminde evinizi ne zaman teslim alacağınız noter huzurunda yapılan çekiliş ile belli olmaktadır. Bu sayede, ödemelerinizi planlayarak önünüzü görebilirsiniz. Birevim’de 60 kişilikten başlayarak 480 kişiliğe kadar uzanan ödeme gruplarına katılabilirsiniz. Ancak, yapılan kura çekimi ile beraber çok beklemeden evinize sahip olursunuz.

birevim

4 Comments

  • Ablamlar Sakarya’da yaşıyor ve onlarda birevimle ev sahibi oldular, gerçekten çok iyi oldu ama süreç biraz uzundu 🙂

  • Kredi de faizler yüksek olmasa aslında direk ev sahibi olabilmek daha güzel ama faizler o kadar yüksek ki tercih edemiyoruz

  • Faiz banka vb dertler olmadan ev almak çok iyi, başvuru sonrası nasıl bir süreç işliyor acaba?

    • Merhaba Büşra Hanım,
      Başvuru ardından 1 iş günü içinde geri dönüş sağlanmakta ve böylece süreç başlamış olmaktadır.

Leave a Comment

seventeen + fifteen =