Sıfır Araç Kredisi Şartları Nelerdir?

birevim faizsiz kredi

Ülkemizde araba fiyatlarının çok yüksel olması nedeniyle araba alalım zorlaşmaktadır. Bu nedenle firmaların, bankaların veya aracı kurumların sıfır araç kredisi fırsatlarını değerlendirmek lazım. Bazı yeni arabalar beklenen satış hızlarına ulaşmadığında veya ürün döngüsünün sonuna geldiklerinde, çoğu otomobil üreticisi satış temposunu artırmak için teşvikler sunmaya başlayacaktır. Alabileceğiniz en iyi fırsatlardan biri yüzde sıfır finansman teklifidir.

Yüzde sıfır anlaşma yapmak, otomobil kredinizin ömrü boyunca faiz ödemelerinde binlerce lira tasarruf etmenizi sağlayabilir. Ancak ülkemizde henüz 0 faizli banka kredisine ya da bayi satışına pek rastlamadık. Hemen üzülmeyin! Faizsiz Finansman ile sıfır faiz ile araç satın almanız mümkün! Hem de yaklaşık 30 yıldır süren sistemde peşinatsız ödeme seçeneklerine de sahipsiniz.

%0 Finansman Faiz Ödemediğiniz Ne Anlamına Gelir?

Yüzde 0 finansman anlaşması elde etmek ne anlama geliyor? Bu sadece, otomobil kredinize faiz ödemeyeceğiniz anlamına gelir. Yüzde 0 bir anlaşma, araç kredinizin ömrü boyunca size binlerce lira faiz tasarrufu sağlayabilir ve bu da aracı satın almanın toplam maliyetini düşürür.

Araba Taksitlerini Ödeyebilmek İçin Ne Şekilde Tasarruf Yapmalıyım?

Yeni bir araba almak, önemli bir finansal karardır. Daha da fazlası, araba satın alımınızı önceden planlama lüksüne sahip olduğunuzdadır. Tamamen dikkate alınması gereken çok önemli bir faktör, yeni arabanız için ödeme yapmak için kullanacağınız yöntemdir.

Örneğin bazı kişiler aracını bayi aracılığıyla finanse etmeyi tercih ederken, bazıları da kredi birliği veya banka aracılığıyla kredi başvurusunda bulunur. Alternatif olarak, bazı araba alıcıları, aylık araba ödemelerinden kaçınırken araçlarına tamamen sahip olabilmeleri için tam olarak nakit ödemeyi tercih ederler.

Elbette en avantajlı satın alma sistemlerinden biri de Faizsiz Finansman sistemidir.  0 faiz ile sıfır araç satın alma avantajına sahipsiniz. Faizsiz Finansman Şirket listesine faizsizkredi.com.tr/faizsiz-sistemler/ sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Faizsiz Finansman ile 0 faiz ile araba sahibi ol!

Arzu ettiğiniz arabayı satın almak artık bir rüya değil! Güvenilir bayi ağı, hızlı işlem süreci ve sizin için özelleştirilmiş geri ödeme programı sayesinde otomobili almak artık çok basit!

Sıfır araç kredisi şartları çok zorlayıcı değil! 18 yaşını doldurmuş, her Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı faizsiz araba sahibi olabilir. Her ay belirli bir gelire sahipseniz ve tasarruf yapabiliyorsanız araba sahibi olmanıza hiçbir engel bulunmuyor. Türkiye’nin herhangi bir yerinden arabanızı satın alabilirsiniz.

Banka Kredisi ile Sıfır Araç Alma Şartları Nelerdir?

Banka kredisi ile sıfır araç almak istiyorsanız, 18 yaşını geçmiş ve belli bir geliri belgeliyor olmalısınız. Kredi notunuzda önemlidir. İstenecek beleğeler bankaya göre değişkenlik gösterse de aşağı yukarı benzer olan şartlar şöyledir.

  • Vade süresi 3- 48 ay arasında değişecektir.
  • Kişisel kaza ve hayat sigortasına bazı bankalarda gerek yoktur.
  • Teminat olarak sadece aracı satın alabilirsiniz.
  • Bankanın, gerektiğinde ve gerektiğinde herhangi bir kefil isteme hakkı bu vesileyle saklıdır.
birevim

Leave a Comment

16 − five =