Anasayfa / Faizsiz Sistemler / Tasarruf AŞ

Tasarruf AŞ

Faizsiz ev alma sektöründe yılların vermiş olduğu deneyimle hizmet veren Tasarruf AŞ, müşterilerine kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Yapılacak küçük tasarruflar ile ihtiyacınız olan eve kolayca sahip olmanızı sağlamaktadır.

Şirketin kendisine koymuş olduğu motto, “Hayal kur, Adım At ve Kazan” olarak belirlenmiştir. Bu motto ev almak isteyen müşterilerini teşvik etmek amacıyla belirlenmiştir. Farklı tasarruf planları arasından kendinize uygun olanı tercih ederek şirketin sağladığı hizmet sayesinde kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

Tasarruf AŞ Nedir?

Tasarruf AŞ, sektörde faizsiz ev almak isteyen müşterilerine hizmet veren anonim bir şirkettir. Şirketin güçlü sermaye yapısı, çok sayıda ortağının olması ve ülkenin her yerinde hizmet sağlaması dikkat çeken önemli detaylardır. Alabileceğiniz evler peşinatlı veya peşinatsız olarak sunulmaktadır. Bu tamamen sizin ekonomik gücünüze göre belirlenmiş bir detay olarak ortaya çıkarılmıştır.

Alınacak olan evler üç ay içerisinde teslim edilebildiği gibi çekilişle daha uzun sürede teslim edilen evlerde mevcuttur. Farklı dönemlerde kampanyalar düzenleyerek hizmetlerini daha çok insana sağlamayı amaçlıyorlar. İnternet sitelerini ziyaret ederek online tasarruf uzmanı ile iletişime geçerek alabileceğiniz ev hakkında gerekli bilgilere daha rahat ulaşma şansını da sizlere sunuyorlar.

Tasarruf AŞ Ev Alma Seçenekleri

Şirket müşterilerine ev alma seçeneği olarak iki farklı yol sunuyor. Bu yöntemler grup tasarruf planı ve bireysel tasarruf planı olarak ikiye ayrılıyor. Bu planları değerlendirmeden önce hangisinin size uygun olduğuna karar vermelisiniz.

Bireysel tasarruf planında ödeme aralığınızı, ödeme miktarınızı siz kendiniz belirleyebilmektesiniz. Alacağınız evin bedeline göre peşin ödeme, ara ödeme gibi seçenekleri tercih ederek yola devam edebilirsiniz. Ödeme miktarınıza göre evin size teslim edileceği tarih belirlenmektedir.

Grup tasarruf planına girecek olanlar öncelikle alacakları evin bedelini belirleyerek işe başlıyorlar. Ardından peşinat konusunu belirliyorlar. Son olarak da 24 ile 247 kişilik gruplar arasından birisini tercih ediyorlar. Bu seçenekte 3. ay ile 42. ay arasında teslim seçenekleri mevcuttur. Bu ödeme durumunuza göre belirlenecektir.

Tasarruf AŞ Güvenilir mi?

Tasarruf AŞ için ilk sorulacak soru güvenilir mi, olacaktır. Bu soruya şirket kendi ekonomik yapısı ve hizmetlerinde sunmuş olduğu detaylar ile cevap veriyor. Şirkete ödeme yapacak tüm müşterilerin taksit ödemeleri HDİ sigorta güvencesi altına alınıyor. Bu sayede müşteriler korunmuş oluyor. Bu hizmet sektörde çok ender karşılaşılan bir durum olarak görülmektedir.

Tasarruf AŞ Organizasyon Ücreti

Tasarruf AŞ sistemine dahil olanların yapması gereken tek şey alacakları evin bedeline göre organizasyon ücreti ödemek olacaktır. Bu ücretin ne kadar olacağı konusunda net bir bilgi olmamakla birlikte vade sayısı ve evin bedeline göre belirlenerek sizlerden tahsil edilecektir. %4 ile %11 arasında değişen oranlar bu konuda kabul edilen rakamları belirlemek için kullanılmaktadır.